16 Aralık 2013 Pazartesi

Kipa 21 yaşında


 21. yaş gününü kutlamak için çeşitli etkinlikler düzenleyen Kipa geçtiğimiz günlerde biz 
İzmir Yemek Blogu Yazarları için de bir etkinlik düzenledi. Kipa’dan aldığımız davet üzerine Balçova Kipa Hipermarketi’nde 23 Kasım 2013’de sabah 11:00’de buluştuk. Bizi Kipa Mağaza Müdürü İbrahim Kırkbunar , Kipa Unlu Mamuller Direktörü Merih Boz,  Kipa Medya Müdürü Şeyda Gümüş, 21.yaş proje Müdürü Şenay Öztekin, Sosyal Medya Sorumlusu Iraz Yoğurtçu karşıladı.
Türkiye’nin önde gelen perakende şirketi Kipa 1992 yılında Ahmet  Piriştina önderliğinde İzmir’li  yüz girişimci iş adamı tarafından kuruldu. Daha sonra Tesco ile güçlerini birleştirdi , bugün Türkiye genelinde 24 ilde 190’ı aşkın mağazası, 9 bin 500 çalışanı ile hizmet veren çok köklü bir kuruluştur.
''İmkanlarımızı yararlı işler için kullanırız''  sloganı ile  hareket eden Kipa' nın  4 temel prensibi var.
1-Sorumlu ticaret yapmak
2-Çevre üzerindeki etkimizi azaltmak
3-İyi bir işveren olmak
4-Yerel toplulukları desteklemek
Ben özellikle çevreye olan duyarlılıkları için kendilerini kutluyorum. Daha ayrıntılı  bilgi için  http://www.kipa.com.tr/
 Tekstil reyonunda uluslararası bir moda markası olan F&F ürünleri çok güzeldi, Avrupa’daki mağazalarının yanı sıra  Türkiye'de KİPA mağazalarında satılan F&F markasının koleksiyonlarını görmek için  www.ffmoda.com/tr ve F&F facebook sayfalarını  inceleyebilirsiniz. Pastane bölümünü  Kipa Unlu Mamuller Direktörü Merih Boz ile birlikte gezdik bize ürünler hakkında bilgi verdi,hepsi birbirinden güzel ve taze görünüyorlar.:)
 Mezeler günlük yapılıyor.


 Kipa lezzet mutfağında,Kipa markası ile üretilen bulgur ile yapılan kısırın ve çikolataya batırılmış ananas dilimlerinin tadına baktık,bu hizmetten Kipa'ya gelen her müşteri yararlanabiliyor.

 Etkinliğe  Friends&Burgers'de yediğimiz öğle yemeği ile devam ettik . Friends Burger, Kipa'nın üst katında bulunan mekanlardan biri.

 Bizim için yapılan 21.yaş günü pastasını kestik.Hamburgerleri gerçekten çok lezzetli.Bu güzel organizasyon için Kipa Mağaza Müdürü İbrahim Kırkbunar , Kipa Unlu Mamuller Direktörü Merih Boz,  Kipa Medya Müdürü Şeyda Gümüş, 21.yaş proje Müdürü Şenay Öztekin, Sosyal Medya Sorumlusu Iraz Yoğurtçu’ya teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder