25 Kasım 2013 Pazartesi

2.İZMİR BUTİK PASTACILAR VE KURABİYECİLER PLATFORMU.
 31 Ağustos'da Best  Western  Plus Hotel Konak'ta ,2.İzmir Butik Pastacılar ve Kurabiyeciler buluşmasını gerçekleştirdik.
Bu güzel ve başarılı etkinliği gerçekleştiren Selma Sarıgöz,İlknur Işık ve Emine Kubat  arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum,.

 Bir çok sponsorumuz vardı,bizleri birlikte oldukları için hepsine çok teşekkür ediyorum.
 Hazırlanan masamız çok güzeldi.


Süzat yeni tanıştığım çok pratik bir ürün,lavaboya koyuyorum ve içine tabakta kalan artıkları,çay tortularını koyuyorum suyu süzülüyor,toplayıp çöpe atıyorum, evimde artık onsuz yapamıyorum.

 Keskinoğlu firması ikinci defa sponsorumuz oldu,ürünlerini güvenle kullanıyoruz. Zeytinyağını özellikle tavsiye ediyorum.

 Rositel,saklama kaplarına hayran kalmıştım,standın başından ayrılamadım vee.. büyük sürpriz çekilişte bana hayranlıkla baktığım 8'li kocaman saklama kapları çıktı,çoook mutlu oldum.:)
 Henkel ürünleri hepsi birbirinden güzel,bir çok ürününü zaten yıllardan beri kullanıyorum.Persil DUO-CAPS 'ı yeni kullandım ve gerçekten çok beğendim. Pastalarımda kullandığım  Söke unu aramızda görmek beni çok mutlu etti. Hazır ekmek karışımları çok güzel ve pratik.
 SüperFresh ürünlerini bilmeyen yoktur,ben bize orada ikram ettikleri böreklerini çook beğendim.
 Klorak ,egeli olup ta bu isimi bilmeyen yoktur bizde çamaşır suyuna KLORAK denir.Bu fenomen markanın yenilenerek tekrardan aramıza dönmesi beni çok mutlu etti.
 Tuğba kuruyemiş vazgeçilmezim,şu anda yazımı hazırlarken bir taraftan da atıştırıyorum.:)
 Doğadan,büyülü bohça özellikle tavsiye ederim.
Estuz'un ürünlerini çok beğendim,özellikle baharatlı sofrada öğütme tuzu ve deniz tuzu muhteşem,vazgeçilmezlerim arasında yerini aldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder