23 Kasım 2011 Çarşamba

NIVEA 100 yıldır cilt bakım uzmanı

Kuru ciltleri 48 saat nemlendiren NIVEA Repair&Care Onarıcı Bakım Kremi
Nıvea ile tanışmam çok eskilere dayanıyor,o zaman daha koyu mavi teneke kutusunda idi .Annemin kullandığı tek kremdi ve eline yüzüne her tarafına kullanırdı ,bizimde soğuktan çatlayan ellerimize sürerdi.Bende büyüdükten sonra bazen başka markaları denesemde genelde  Nıvea ürünlerini  kullanmaya başladım.
16 Kasımda İzmirde yapılan blog toplantımızda Nıvea ürünlerini görünce çok sevindim,bize hediye edilen ürünleri çevremdeki arkadaşlarıma,ablama ve kızıma verdim,bende kullanmaya başladım.
NIVEA Repair Care onarıcı bakım kremi  Nıvea'nın anlatımı ile aşağıda:
Dermotologlar tarafından geliştirilen yeni ürünümüz Repair&Care Onarıcı Bakım Kremi, üstün formülüyle soğuk kış aylarında cildi kuruluğa ve sertliğe karşı 48 saat koruyor. İçerdiği dexpanthenol ve Nobel ödüllü Hydra IQ nemlendirme teknolojisiyle kuru ve yıpranmış ciltlere yoğun bakım sağlayan ürün, cildi rahatlatıyor ve onarıyor. Hızlı emilen formülüyle cildin kendi kendini nemlendirme mekanizmasını harekete geçirerek, yenilenmesine yardımcı oluyor. Bergamot, mandalina, sandal ağacı, misk ve vanilya esanslarıyla zenginleştirilmiş NIVEA Repair&Care Onarıcı Bakım Kremi, düzenli kullandığında cildine pürüzsüz bir yumuşaklık ve ışıltılı bir güzellik kazandıracak! :)
 
Şimdide benim deneyimlerim:
Benim cildim çok kuru denemediğim krem kalmadı,özellikle ellerim çok hassas hemen çatlar,şimdide işim nedeni ile ellerimi çok sık yıkıyorum.Nıvea onarıcı kremi kullanır kullanmaz farkı hemen anladım,cild hemen emiyor yani eller yağlı yağlı kalmıyor,yumuşacık oluyor,ben daha çok ellerimde kullanıyorum ama bütün vücuda sürülebiliyor.Süsüne ve bakımına çok düşkün olan kızım sonuçtan çok memnun.
Kullanmaları için verdiğim arkadaşlardanda olumlu tepkiler aldım.

NIVEA Visage’ın efsanevi Q10 Plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi’yle kırışıklara son!
Q10 Plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi’yle, zamana meydan okuyoruz! Hücrelerin yenilenmesi için gerekli enerjiyi sağlayan veciltte yaş ilerledikçe azalan doğal Q10 seviyesini artıran ürünler, kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşıyor, genç görünümlü bir cilt sağlıyor. Güneş koruma faktörü 15 ile güneşin zararlı ışınlarından koruyan bir kalkan görevi üstlenen seri, ciltte yeni kırışıkların oluşmasını da engelliyor. Seride; Q10 Plus Gündüz Bakım Kremi, Q10 Plus Gece Bakım Kremi, Q10 Plus Hafif Formüllü Gündüz Bakım Kremi, Q10 Plus Göz Kremi, Q10 Plus Temizleme Sütü’nün yanı sıra, en son çıkan ürünü Q10 Plus Şişkinlik Giderici Göz roll-on ürünü de yer alıyor.
Şimdi gelelim benim bayıldığım ürüne:
Dediğim gibi cildim çok kuru ,sürekli nemlendirici kullanmam lazım,sürekli diyorum çünkü günde 2 defa falan bunu tekrarlamam lazım,yoksa cildim anında geriliyor ve bana rahatsızlık veriyor.Nıvea Vısage Q10 Kremi  günde bir kere kullanmam  yeterli oluyor etkisi akşama kadar sürüyor.
En çok beğendiğim şeylerden biride kokusu nefiiis bir kokusu var,sanki parfüm sürmüşsün gibi,diğer kırışık karşıdı kremler gibi ilaç kokmuyor.
Göz çevresi hariç yüzüm ve dekolteme sürüyorum,kremin hemen çalışmaya başladığını hissedebiliyorum ,çünkü hafif bir karıncalanma oluyor sonra cildim rahatlıyor.
Kullanmaya başlayalı bir ay oldu,cildim canlandı ,çok kırışıklarım  olmasada alnımdaki çizgilerde belirgin bir azalma oldu,valla ..ben memnun kaldım .Teşekkürler NIVEA  Lütfen biz kadınlar için çalışmaya devam edin...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder