24 Ekim 2010 Pazar

yonca gıda

 Yonca gıda ve  birdemliksohbet.blogspot.com birlikte hazırladıkları bu etkinliği görünce bir Manisalı olarak bende katılmak  istedim.
 Sektöründe başarılı çalışmalara imza atan ve ismini  uluslararası marka olarak kabul ettiren Yoca gıdanın Manisa'nın ve Manisalıların firması olması bize  Manisalı olarak markamızla övünme vesilesi olduğu için teşekkür ederiz.Manisa'ya kazandırdığı  istihdam ve katma değer  tartışılmaz kıymettedir.Başarı yolunda ilerleyen diğer firmalara ve girişimcilere moral motivasyon kaynağı olması yanısıra sosyal etkinlikleri ile de değerli hizmetler  vermekte bilgi ve tecrübenin paylaşımı konusunda etken olmaktadır.
                                                                                                                                                                                                         
 
Çekişilişe katılmak için yapmanız gerekenler :
•Aşağıda bulunan basın bültenini sitenizde yayınlamak
•Yapmış olduğumuz bu etkinliği sitenizde duyurmanız,,
•Bu kampanyanın Yonca gıda ve birdemliksohbet tarafından yapıldığını yazmak ,
•Yonca gıda ve birdemliksohbet sitelerine link vermek,
•Yan tarafta izle yazan kısımda n İzleyici olmak
•Basın bültenini yayınladığınıza dair bu yazının altına yorum yazmak ve linkini bırakmak

AYŞE TÜTER, BLOGGER’LAR İLE BİRARAYA GELDİ

Ayşe Tüter, İstanbul’lu bayanlar ile buluştu.
Yonca Gıda, İstanbul’lu blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı Ayşe Tüter’i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkânı bulan blogger lerın keyfine diyecek yoktu.
Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından, Yonca Gıda ürün özelliklerini anlatan Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı. İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri ‘ İzmir ve Ankara’dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..’ diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.
www.yonca.com.tr

1 yorum:

  1. zeynepcim başarılar diliyorum ..
    tatlım bu yazıyı yazdığını süprizim var yazımın altına lütfen not bırak çekilişte gözden kaçmaman için
    sevgiler

    YanıtlaSil